Su Arıtma Cihazı | Tavsiyeler

Su Arıtma Cihazları hakkında merak ettiğiniz her şey burada

Su Arıtma Cihazı

Su Arıtma Cihazı

Musluktan akan sular bizlere her ne kadar temiz görünse de görülmeyen bakteriler, mikroplar ve kimyasal maddeler nedeniyle sağlığımızı tehdit edebilir. Bu gibi durumlarda musluktan akan suların özel bir sistemle dizayn edilmiş bir uygulama ile tekrardan filtrelenmesi ve temizlenmesi gerekmektedir.

Su Arıtma Cihazı, iş yerlerinde ve evlerde musluktan akan suyun kullanılabilir veya içilebilir hale gelmesini sağlar. Su Arıtma Cihazlarında bulunan 5 ana filtre sayesinde, suyun içerisindeki zararlı maddeler filtrelerden arındırılarak daha sağlıklı ve daha güzel bir tada ulaşmaktadır.

Su Arıtma Cihazı, su ile temasa geçerek suyun içerisindeki pas, toprak, çamur gibi tortuları arındırır. Ardından sudaki kloru, kötü kokuları ve değişik tatlar veren kimyasalları ortadan kaldırır. Suda bulunan tüm zararlı karışımlar ve mikroplar ortadan kaldırılır. En son olarak sıfırlanmış ve temizlenmiş suya tatlandırıcı uygulanır. Bu işlem sonrasında filtrelenmiş suyu en sağlıklı şekilde içme suyu olarak kullanabilirsiniz.